Шукайте нас в 

Шукайте нас в 

Дивіться нас в 


Нові відео на каналі

ЩОТИЖНЯ 


  


ENGLISH for YOU Навчайся із задоволенням 


ПОЛЬСЬКА on-line

 


НАШІ ПАРТНЕРИ


 

 

       

  

 

 

 

Кабінет директора

 Наталія Тарнягіна

засновник i директор Освітнього Центру «YES»

Вітаю Вас та дякую, що знайшли хвилинку завітати до нас. Ми впевнені, що цей візит розвинеться в дружні стосунки і дозволить
нам зустрічатися часто. Відоме українське прислів’я стверджує, що "язик" до Києва доведе. Я ж впевнена, що знання іноземних мов відкриває дороги у всі світи.

На Україні я розпочала свою вчительську кар’єру навчаючи англійській мові діточок у дитячому садочку. Зараз в Англії я викладаю англійську та російську мову студентам з усього світу. Моєму наймолодшому студенту Тео два роки і вісім місяців; найстаршій студентці Глорії – вісімдесят років. Постійне самовдосконалення - моє життєве кредо.  

Відстань між Україною та Англією не є перешкодою для тісних стосунків з викладачами та студентами Центру. Я радо перадаю свій досвід та знання, ділюсь своїми думками і враженнями від життя у Великобританії з усіма, хто відвідує вебсайт Освітнього Центру «YES».

 

 Рубрика «Що нового на острові»

 


СКОРО - найстаріші гоночні ЗАЇЗДИ в Брайтоні. Національні гоночні заїзди в Брайтоні вважаються одними з найстаріших автогонок. Їх історія починається в далекому 1905 році, коли була побудована спеціальна траса. З тих пір тут традиційно проводиться цей захід, що збирає безліч учасників та глядачів з усієї країни і з інших куточків світу. Унікальність гоночних заїздів полягає в тому, що тут немає суворих правил, відносто болідів, що беруть участь в заїздах. Тому тут можна побачити, як змагаються між собою класичні та сучасні машини. Також тут надається шанс на власні очі подивитися як на діючих зірок автогонок, так і на перспективних новачків, які в майбутньому продовжать свою кар'єру на інших світових трасах.

 

 Цієї осені в столиці Великобританії стікається величезна кількість туристів, 22-24 сентябпя 2017 року Лондоні проходить ТАТУ-ФЕСТИВАЛЬ - найпопулярніший і відвідуваний в світі. У 2017 році відбудеться вже 12-й сезон заходу, в якому візьмуть участь навіть творці великих бізнес-компаній. Нерідко на сцені фестивалю можна побачити британських музичних зірок. На фестиваль запрошено більше 400 професіоналів своєї справи. З культурної програми - фаєр-шоу, рок-концерти, сценічні танці та виставки стріт-арту.

 

 


  

 

Головна Кабінет директора