Шукайте нас в 

Шукайте нас в 

Дивіться нас в 


 


  


ENGLISH for YOU Навчайся із задоволенням 


ПОЛЬСЬКА on-line

 


НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Education.ua  – https://www.education.ua/courses/" target="_blank">курсы в Украине

 

 

 

 

 

       

 

  

 

 

 

Наші досягнення


Освітній Центр "YES" заснований в 2000 році та є офіційним представником Британської міжнародної мовної школи "Concorde International" в Україні. 


ОЦ "YES" успішно навчає дітей та дорослих міста Кременчук іноземним мовам вже більше 17 років. Наші студенти успішно складають міжнародні екзамени та вступають до британських та багатьох європейських вищих навчальних закладів. 

 

Освітній Центр "YES" є членом Всеукраїнської Асоціації Розвитку Дитини.


Центр нагороджений великою кількістю сертифікатів та дипломів. Особливо цінною для нас є подяка Управління освіти виконкому Кременчуцької міської ради. Наші викладачі щорічно підвищують свою кваліфікацію в університетах Великобританії та Польщі.


Наш Центр бере активну участь у житті міста та благодійних акціях.

  - 2011 рік - благодійна акція День Святого Миколая в місті Кременчук

 - 2012 рік - видавництво власного словничка "Picture Dictionary FOR KIDS" . Ми подарували 3000 єкземплярів першокласникам шкіл Кременчука

 - березень 2013 року - благодійний конкурс краси міста Кременчук - "Baby Style"; подарунки всім учасникам та глядачам конкурсу, знижки на наші послуги від 10 до 100 відсотків.

 - травень 2013 року - Дні Європи в Україні - зустрічі з іноземними гостями міста Кременчук, проведення мовної вікторини та костюмованої фотосесії. Подарунки учасникам - талони на знижку на навчання. 

 - травень 2013 року - Парад наречених та маленьких принцес Кременчука. Подарунки від Центру - знижки на навчання та повітряні кульки.

- жовтень 2013 року - Благодійний міжнародний дитячий фестиваль краси та таланту "Beauty&Talant". Наш Центр подарував переможниці конкурсу Сертифікат на навчання в групі англійської мови.

- березень 2014 року - Наш Центр випустив навчальні плакати з англійської мови, які ми подарували школам міста Кременчук №25, №4, №30 та Градизькій загальноосвітній школі.

Детальніше про наші робочі будні, свята та участь у житті міста Вам розповість наша ФОТОГАЛЕРЕЯ.


  • Студенти нашого Центру беруть участь у щорічних вікторинах та виграють  подарунки із Британії та знижки на навчання до 50 відсотків.
  • Маленькі студенти (3-10 років) беруть участь у Різдвяних зустрічах із Санта Клаусом, який приносить подаруночок кожній дитині.
  • Крім того наші студенти мають можливість безкоштовно відвідувати English Club в місті Кременчук щоб поспілкуватися з однолітками та іноземними гостями на англійській мові.

Запрошуємо на навчання!