Шукайте нас в 

Шукайте нас в 

Дивіться нас в 


 


  


ENGLISH for YOU Навчайся із задоволенням 


ПОЛЬСЬКА on-line

 


НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Education.ua  – https://www.education.ua/courses/" target="_blank">курсы в Украине

 

 

 

 

 

       

 

  

 

 

 

Французька мова в Кременчуці

Французька мова — мова, яка належить до індоєвропейської сім'ї мов романської групи. Французська мова є офіційною мовою Франції (французів), франкомовного населення в Бельгії, Швейцарії, Канади (у яких є однією з офіційних). Окрім того, нею користуються громадяни Африки, Карибського басейну (Гаїті і т. д.), Французької Гвіани, зокрема і як офіційною мовою. Французька є офіційною у 29 країнах світу.

Сьогодні налічується 77 мільйонів людей, які розмовляють французькою як рідною і 128 мільйонів загалом. Вона є офіційною або адміністративною у різноманітних спільнотах і організаціях: ООН, ЮНЕСКО, НАТО, в Європейському Союзі, Міжнародному Олімпійському Комітеті, Міжнародному Червоному Хресті.  За популярністю вивчення як іноземної мови є другою у світі. Кількість людей, справді здатних спілкуватися французькою мовою налічується близько 200 мільйонів.

В основі писемності французької мов лежить латинський алфавіт.

За оцінками експертів в сучасній французькій мові 12 % найпоширеніших слів буденного вжитку, запозичені з інших мов.

В українській мові теж багато запозичених з французької мови слів: люстра, маскарад, браслет, одеколон, пудра, мотив, сюжет, афіша, актор, бюст, бюлетень, екіпаж, костюм, пальто,  та багато інших.

Запрошуємо на курс французької мови в Кременчуці - групові та індивідуальні заняття!

 Soyez le bienvenu!