Шукайте нас в 

Шукайте нас в 

Дивіться нас в 


 


  


ENGLISH for YOU Навчайся із задоволенням 


ПОЛЬСЬКА on-line

 


НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Education.ua  – https://www.education.ua/courses/" target="_blank">курсы в Украине

 

 

 

 

 

       

 

  

 

 

 

Англійська мова в Кременчуці

Англійська мова належить до германської групи індоєвропейської сім'ї мов. Англійська мова поширилася по всьому світу, починаючи з 17 століття, і залишається основною міжнародною мовою торгівлі, техніки та мовою міжнародного спілкування.

Наш Центр надає послуги з викладання іноземних мов. Звичайно ж найбільшим попитом користується англійська мова. Її вчать дошкільнята, школярі та дорослі, студенти українських ВУЗів та абітурієнти європейських ВУЗів. Вчать для роботи, навчання, відпочинку та просто для себе.

Англійська мова - універсальна. Коли Ви розмовляєте англійською, Вас зрозуміють в будь-якій точці світу.

Вивчаючи в нашому Центрі англійську  мову, Ви з впевненістю відповісте на запитання

Do you speak English? 

    

Англійська мова для малюків в Кременчуці

Курс розрахований на дітей дошкільного віку і є підготовчою ланкою до наступного курсу англійської мови для дошкільнят в Кременчуці, в якому діти опановують елементи грамоти англійської мови і набувають знань, необхідних для успішного навчання в школі. Учбовий рік поділяється на 2 семестри, інтенсивність - 2 заняття на тиждень. 

Заняття поділяється на 3 блоки з різноманітним учбовим наповненням. Обов'язковими є домашні завдання. Діти виконують їх з великим задоволенням, так як програма побудована на основі цікавих завдань з врахуванням віку дитини.

Закріплення вивченого матеріалу проходить в ігровій формі, проводяться конкурси, вікторини, театралізовані сценки з Вашими дітками в головній ролі.

 


       Англійська мова для початкової школи в Кременчуці

Діти вчать англійську мову разом з героями підручника, спілкуються на різні теми, вчаться читати, виконують цікаві завдання, вчать пісні та вірші. Курс дає дітям гарну початкову базу з навичок аудіювання, говоріння, читання, письма на англійській мові. Інтенсивність занять - 2 рази на тиждень, тривалість навчання 2 семестри.

Групи формуються згідно рівня знань. Для дітей, що не вчили англійську раніше, ми пропонуємо окремі групи, де діти почнуть вчити мову з алфавіту та здобудуть необхідні навички для того, щоб їх знання відповідали вимогам шкільної програми.

В процесі навчання можливе переведення дітей до груп вищого рівня.

 

 

Англійська для підлітків в Кременчуці

 Курс "Англійська для підлітків" в Кременчуці має декілька рівнів. Окремо викладаються курси підготовки до ДПА, ЗНО та до значі міжнародних екзаменів. Підручники висвітлюють теми, які цікавлять підлітків усього світу. Це стимулює спілкування і студенти активно збагачують свій словник. Курс також передбачає практичне оволодіння граматикою, розуміння мови на слух (через слухання та відео матеріал), навички читання та письма. 

Існує стандартний та посилений курси. Студент зараховується на курс вищого рівня по результатам тестування та може бути переведеним на курс вище в процесі навчання.

 


 

  Англійська мова для дорослих в Кременчуці 

В цьому курсі основна увага приділяється саме сучасній розмовній мові з її оригінальними виразами. Кожен урок присвячений певній темі і містить діалоги та вирази, які легко запам’ятовуються і дозволяють впевнено спілкуватись одразу після уроку. Завдяки сучасній методиці студенти активно збагачують свій словниковий запас на кожному уроці. Курс також передбачає практичне оволодіння граматикою, розвиток розуміння мови на слух (через слухання та відео матеріал), навички читання та письма.

Інтенсивний курс - 3 заняття на тиждень. Тривалість курсу - 4-5 місяців.

  


ДІЛОВА АНГЛІЙСЬКА МОВА в Кременчуці 

Цей курс розраховано для студентів, які вже володіють мовою на елементарному чи середньому рівні. Курс побудовано на практичних ситуаціях і включає в себе такі теми як “Презентація компанії”, “Телефонні розмови”, “Листування”, “Організація ділової зустрічі”, “Неформальне спілкування”, “Ділова подорож” та інші.

Студенти вчать тільки сучасну ділову мову та знайомляться з досвідом відомих світових брендів.

 

 

 

 

Головна Iноземні мови Англійська мова