Шукайте нас в 

Шукайте нас в 

Дивіться нас в 


 


  


ENGLISH for YOU Навчайся із задоволенням 


ПОЛЬСЬКА on-line

 


НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Education.ua  – https://www.education.ua/courses/" target="_blank">курсы в Украине

 

 

 

 

 

       

 

  

 

 

 

Підготовка на Карту Поляка в Кременчуці

Карта Поляка – це документ, що підтверджує належність особи - громадянина однієї з країн СНД і Балтії, до польського народу. Власники Карти Поляка мають ряд прав негромадянського характеру, що випливають із закону про Карту Поляка, прийнятого парламентом Республіки Польща 7 вересня 2007 року. Основна мета введення Карти - залучення кваліфікованих трудових мігрантів до Польщі, підтримка родинних, етнічних і мовних цінностей польського народу в Росії і країнах СНД.

З Картою Поляка отримати європейську вищу освіту набагато простіше, бо для володарів цього документу двері польських навчальних закладів відкриті безкоштовно! Історія польської освіти вельми давня. Випускники мають високу кваліфікацію, а дипломи признаються в європейських країнах.

Якщо ви вступаєте на правах громадянина Республіки Польща, що дозволяє Карта Поляка, то отримуєте право на безкоштовне навчання в державних вищих навчальних закладах. При цьому ви можете претендувати на різні стипендії та допомоги за успішне навчання. Порядок прийому на навчання буде для вас таким самим, як і для польських абітурієнтів.

Якщо ж ви не пройшли за конкурсом на бюджетне місце в державному ВНЗ, то за наявності Карти Поляка вамбуде надана знижка 37% на оплату навчання.

Освітній Центр "YES" пропонує індивідуальні заняття в Кременчуці з підготовки до здачі екзамену на отримання Карти Поляка. Додатково - консультації та допомога в оформленні документів.