Шукайте нас в 

Шукайте нас в 

Дивіться нас в 


 


  


ENGLISH for YOU Навчайся із задоволенням 


ПОЛЬСЬКА on-line

 


НАШІ ПАРТНЕРИ

 

Education.ua  – https://www.education.ua/courses/" target="_blank">курсы в Украине

 

 

 

 

 

       

 

  

 

 

 

Вiдгуки

Мене звати Анна Корягіна. Так сталося, що навчання в Освітньому Центрі «YES» в  місті Кременчук визначило мою майбутню професію. Мені пощастило навчатися у чудових викладачів. Так, Людмила Федорівна працювала зі мною до кінця школи і допомогла підготуватися до вступних іспитів. Саме викладачам Освітнього Центру «YES» я завдячую тим, що навчаюся в одному з найкращих університетів України.

Та набуті знання найбільше знадобилися мені у практичному застосуванні. Починаючи з 2-го курсу, я працюю перекладачем на найбільших міжнародних кінофестивалях, що проводяться в Україні. Також пишу та перекладаю статті у профільні видання.

Я певна, що кожен знайде в Освітньому Центрі «YES» міста Кремечука те, що шукає, адже іноземні мови дають не лише можливості для самореалізації, а й безліч варіантів щодо майбутньої професії. Бажаю викладачам натхнення, а студентам – задоволення в навчанні.

Анна Корягіна

 

Я учусь в «YES» уже 5 месяцев. За это время я стала намного лучше знать английский. Преподаватели объясняют очень доходчиво. На уроках мы обсуждаем актуальные темы. Благодаря этому занятия становятся увлекательнее. В итоге результат не заставляет себя ждать. Хочу выразить свою благодарность Образовательному Центру «YES» Кременчуг.

Лазоренко Кристина

 

Занимаюсь в этой школе уже второй год. За это время стала знать английский намного лучше. Хороший преподаватель и группа. После уроков в Образовательном Центре в Кременчуге всегда иду домой с хорошим настроением.

Пономаренко Катя

 

Про Освітній Центр «YES» в місті Кременчук мої батьки дізналися з реклами. Їх зацікавили умови та вартість навчання, тому вони записали мене на курси саме до цього Центру.

Мені цікаво ходити на уроки та вивчати англійську мову. Коли я мандрую з батьками країнами світу, я вже можу використовувати ці знання у спілкуванні з іноземцями. Також у мене значно покращились успіхи з англійської мови в школі.

Вчителі Центру «YES» дуже приємні та привітні. Без проблем можуть пояснити незрозумілу тобі тему. Я з великим задоволенням вже другий рік навчаюсь в Освітньому Центрі «YES» та у подальшому планую удосконалювати свої знання іноземної мови у цьому закладі!

Дмитриченко Катя

 

Я, учениця однієї з груп англійської мови, Матюха Анастасія, хочу висловити своє захоплення щодо цього Освітнього Центру. Мені цей центр порекомендувала сестра, яка тут проходила навчання. Після закінчення цих курсів вона успішно склала іспит з англійської мови. Я сподіваюсь на такий же результат.

В ОЦ «YES» гарні викладачі, які зрозуміло та цікаво подають матеріал. Я дуже задоволена тим, що ходжу саме до цього Освітнього Центру в місті Кременчук.

Матюха Настя 

   

Я восхищена преподавателями в Центре «YES»!!!

Уроки английского всегда проходят интересно. Скучные пары в техникуме никогда с ними не сравнятся. Это всегда происходит как-то ненавязчиво, в игровой форме. Совмещаются отдых и обучение. Даже самые сложные правила учитель объясняет в рисунках, что всегда помогает зрительно или методом ассоциации все это запомнить. Могу с уверенностью сказать, что это самый лучший центр по изучению иностранных языков в городе Кременчуге. Думаю со временем, благодаря центру и Оксане Владимировне, сбудется моя мечта, свободно владеть английским, как своим родным языком.

 Мазуренко Лилия

 

 Мене звати Катерина Смоляк. Я із задоволенням хочу висловити подяку ОЦ "YES" за суттєву консультаційну, мовну та професійну допомогу

 В даний момент я живу в Франції та працюю вчителем англійської мови в приватній середній мовній школі.

Отож, якщо ви хочете підкорити закордонні країни та оволодіти іноземними мовами, вперед, будьте сміливішими, адже у вас уже є сильна та надійна допомога – Освітній Центр "YES" в місті Кременчук. Хай вам щастить!

Смоляк Катя

  

Мне очень интересно изучать английский язык в Образовательном Центре «YES» в городе Кременчуг. Здесь очень хорошие преподаватели и группа. На уроках мы обсуждаем множество актуальных тем. Мы узнаем много нового о жизни в Англии и англоязычных странах.

Посад Костя

 

 

 

Головна Вiдгуки